שולחן חיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F1832

שולחנות החיתוך Summa -F2630

שולחנות החיתוך של Summa מאפשרים חיתוך של מגוון חומרים קשיחים וגלילים בצורה המדוייקת והמקצועית ביותר באמצעותם ניתן לחתוך: ויניל, טקסטיל, ספוג, קאפה, פרספקס, PVC, פוליקרבונט, מגנט, קרטון, גומי ועוד.  

זמן אספקה- בהתאם לתנאי העסקה.

1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
Summa -F2630

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

מידות השולחן: 265X305 ס"מ

מאפיינים מרכזיים:

  1. ראש רב-שימושי- מחזיק עד שלושה מודולים במקביל. היחידה המרכזית מחזיקה לייזר המציין את המיקום ומצלמה מובנית אשר קוראת את סימני החיתוך בדיוק ובמהירות.
  2. מהדקי מדיה מתקדמים- מחזיקים את החומר המודפס כלפי מטה תוך כדי משיכת המדיה לאיזור עבודה בכדי שהמכונה תוכל לעבוד בהמשכיות. המהדקים מונעים באופן פנאומטי.
  3. מודול רוטט עוצמתי בעל כוח אנכי של 10 ק"ג ומתאים למגוון רחב של כלים תואמים. כל  כלי בעל מזהה ברקוד המבטיח הגדרות זיהוי אוטומטי והגדרת פרמטרים.
  4. תוכנת שליטה Axis- לשליטה מלאה בשולחן החיתוך. התוכנה מופעלת על ידי המפעיל באמצעות מסך מגע נוח לשימוש. בנוסף המפעיל יכול לנוע בחופשיות בחלל החדר תוך כדי שליטה ושינוי ההגדרות הבסיסיות של המכונה באמצעות שלט רחוק.
  5. משאבת ואקום ובורר- עם בולם קול.
  6. ברקוד- באמצעות התוכנה ניתן ליצר ברקוד אשר מגדיר את נתוני חיתוך הדרושים ובשלב העבודה, מתבצעת סריקת הברקוד באופן אוטומטי על-ידי המצלמה המובנית של שולחן החיתוך או על-ידי סורק ידני,  בהתאם לשיטת העבודה שנבחרה.
  7. בטיחות- בכדי לעבוד במלוא המהירות בבטחה תוכננו מערכות קרני לייזר המקיפות את השולחן ושולטות על אזור התנועה.
  8. Automated Depth Control (ADC)- ה- ADC מודד את קצה הסכין או המקדח ומגדיר באופן מדויק את המיקום של הכלי לגובה השולחן. מטרתו של המיקום המדויק מונע פגיעה של הסכין ומבטיח איכות חיתוך אופטמלית. פעולה זו מפשטת את החלפת הכלים באופן משמעותי ומבטיחה את שלמותם.
  9. SummaFlex- תוכנה לניהול עבודת שולחנות החיתוך עם תוספת פלאג-אין לעבודה עם CAD ו- Illustrator. התוכנה מקשרת בין עיצוב המוצר, ל- RIP ולמדפסות ולשולחנות החיתוך ומשתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה שלך.
  10. PackLib- Summa מספקת ספריה חינמית המכילה מודלים של אריזות סטנדרטיות שניתן לשנות את גודלם. הספריה מכילה מגוון אריזות נפוצות מקרטון גלי, קיפולי קרטון וסטנדים של נקודות מכירה.
בעת קניית השולחן ניתן לרכוש מגוון רחב של כלי חיתוך, קיפול, שרטוט, חיתוך V, 
מידע נוסף
מותגים Summa
תעשיות דפוס אריזות, עיצוב גרפי, שילוט ומתקני תצוגה, דפוס מדבקות, דפוס מסחרי
Order Quote Product כן
קצב חיתוך 1000mm/sec
שולחן/פלוטר שולחן
PDF File