שולחנות החיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F1330

שולחנות חיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F2630

שולחנות החיתוך Summa -F1832

Summa  מציעה שולחנות חיתוך המקנים את הפתרון המקצועי הטוב ביותר לחיתוך המגוון הרחב ביותר של חומרים קשיחים ושל גלילים- ויניל, טקסטיל, ספוג, קאפה, פרספקס, PVC, פוליקרבונט, מגנט, קרטון, גומי ועוד.  

זמן אספקה- בהתאם לתנאי העסקה.

1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
Summa -F1832

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

מידות השולחן:   184X320 ס"מ

מאפיינים מרכזיים:

 1. ראש רב-שימושי- המחזיק עד שלושה מודולים במקביל, בעוד שהיחידה המרכזית מחזיקה לייזר המציין את המיקום ומצלמה מובנית שתפקידה לקרוא את סימני החיתוך בדיוק ובמהירות.
 2. מודול רוטט עוצמתי בעל כוח אנכי של 10 ק"ג ומתאים למגוון רחב של כלים תואמים. לכל כלי יש מזהה ברקוד המבטיח הגדרות זיהוי אוטומטי והגדרת פרמטרים.
 3. מהדקי מדיה מתקדמים- אשר מונעים באופן פנאומטי ומחזיקים את החומר המודפס כלפי מטה תוך כדי משיכת המדיה לאיזור עבודה בכדי שהמכונה תוכל לעבוד בהמשכיות.
 4. ברקוד- ניתן ליצר ברקוד אשר נותן את נתוני החיתוך הדרושים מהמחשב. ניתן לסרוק את הברקוד באופן אוטומטי על-ידי המצלמה המובנית של שולחן החיתוך או על-ידי סורק ידני,  לבחירת המפעיל.
 5. תוכנת שליטה Axis- מאפשרת שליטה מלאה בשולחן החיתוך. מסך המגע נוח וקל לשימוש ובזכותו התוכנה משמשת ממשק אידיאלי עבור מפעיל המכונה. יכול המפעיל יכול לנוע בחופשיות בחלל החדר תוך כדי שליטה ושינוי ההגדרות הבסיסיות של המכונה באמצעות שימוש בשלט הרחוק המצורף.
 6. משאבת ואקום ובורר- משאבת הוואקום מחזיקה את מצע ההדפסה במקומו במהלך העבודה, בעוד הבורר מתאים את הוואקום האוטומטי למשטח העבודה.
 7. בטיחות- מערכות קרן לייזר מקיפות את השולחן ושולטות על אזור התנועה. לאחר הפעלת מערכת קרני הלייזר, היחידה יכולה לעבוד בבטחה, תוך שימוש במלוא המהירות במצב ייצור.
 8. Automated Depth Control (ADC)- מפשט את החלפת הכלים באופן משמעותי. ה- ADC מודד את קצה הסכין או המקדח באופן מדויק ומגדיר את המיקום של הכלי לגובה השולחן. המיקום המדויק מונע פגיעה של הסכין ומבטיח איכות חיתוך אופטמלית.
 9. PackLib- ספרית מודלים חינמית של אריזות סטנדרטיות שניתן לשנות את גודלם בהתאם לצורך. הספריה מכילה את דגמי האריזות הנפוצות מקרטון גלי, קיפולי קרטון וסטנדים של נקודות מכירה.
 10. SummaFlex- תוכנה לניהול עבודת שולחנות החיתוך עם תוספת פלאג-אין לעבודה עם CAD ו- Illustrator. התוכנה מקשרת בין עיצוב המוצר, ל- RIP ולמדפסות ולשולחנות החיתוך ומשתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה שלך.
 11. מגוון רחב של כלי חיתוך, קיפול, שרטוט, חיתוך V, ראוטרים ועוד.
מידע נוסף
מותגים Summa
תעשיות עיצוב גרפי, שילוט ומתקני תצוגה, דפוס מדבקות, דפוס מסחרי, דפוס משי וטמפון, מוצרי קד"מ ומתנות
Order Quote Product כן
קצב חיתוך 1000mm/sec
שולחן/פלוטר שולחן
PDF File