פלוטר חיתוך Summa T140

פלוטר חיתוך Summa T140

שולחנות החיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F1330

שולחנות החיתוך Summa -F1612

שולחנות החיתוך של Summa מספקים את הפתרון המקצועי ביותר לחיתוך המגוון הרחב ביותר של חומרים גלילים וקשיחים - ויניל, טקסטיל, ספוג, קאפה, פרספקס, PVC, פוליקרבונט, מגנט, קרטון, גומי ועוד ועוד.  

זמן אספקה- בהתאם לתנאי העסקה.

1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
Summa -F1612

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

מידות השולחן:   160X120 ס"מ

מאפיינים מרכזיים:

 1. ראש רב-שימושי- מחזיק עד שלושה מודולים במקביל. היחידה המרכזית מחזיקה לייזר המציין את המיקום ומצלמה מובנית אשר קוראת את סימני החיתוך בדיוק ובמהירות.
 2. מהדקי מדיה מתקדמים- כדי שהמכונה תוכל לעבוד בהמשכיות עם מעט הפסקות ככל הניתן, מהדקי המדיה מונעים באופן פנאומטי ומחזיקים את החומר המודפס כלפי מטה תוך כדי משיכת המדיה לאיזור עבודה.
 3. משאבת ואקום ובורר- משאבת הוואקום עם בולם הקול מחזיקה את החומר המודפס במקום במהלך העבודה, בעוד הבורר מתאים את הוואקום האוטומטי למשטח העבודה.
 4. ברקוד- הברקוד אשר נותן את נתוני החיתוך הדרושים מהמחשב. נסרק באופן אוטומטי על-ידי המצלמה המובנית של שולחן החיתוך או על-ידי סורק ידני,  בהתאם לשיטת העבודה שנבחרה.
 5. תוכנת שליטה Axis- מאפשרת שליטה מלאה בשולחן החיתוך. העיצוב הנוח של מסך המגע הופך את התוכנה לממשק אידיאלי עבור מפעיל המכונה. באמצעות שימוש בשלט הרחוק המצורף יכול המפעיל לנוע בחופשיות בחלל החדר תוך כדי שליטה ושינוי ההגדרות הבסיסיות של המכונה.
 6. מודול רוטט עוצמתי המציע כוח אנכי של 10 ק"ג ומתאים למגוון רחב של כלים תואמים. לכל כלי יש מזהה ברקוד המבטיח הגדרות זיהוי אוטומטי והגדרת פרמטרים.
 7. בטיחות- מערכות קרן לייזר מקיפות את השולחן ושולטות על אזור התנועה. לאחר הפעלת מערכת קרני הלייזר, היחידה יכולה לעבוד בבטחה, תוך שימוש במלוא המהירות במצב ייצור.
 8. (Automated Depth Control (ADC- ה- ADC מודד את קצה הסכין או המקדח באופן מדויק ומגדיר את המיקום של הכלי לגובה השולחן. חשיבותו של המיקום המדויק במניעת פגיעת הסכין ומבטיח איכות חיתוך אופטמלית. מפשט את החלפת הכלים באופן משמעותי.  
 9. PackLib- ספריה חינמית המכילה מגוון מודלים של אריזת נפוצות מקרטון גלי, קיפולי קרטון וסטנדים של נקודות מכירה.
 10. SummaFlex- תוכנה המקשרת בין עיצוב המוצר, ל- RIP ולמדפסות ולשולחנות החיתוך ומשתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה שלך. התוכנה מנהלת את עבודת שולחנות החיתוך עם תוספת פלאג-אין לעבודה עם CAD ו- Illustrator.
 11. מגוון רחב של כלי חיתוך, קיפול, שרטוט, חיתוך V, ראוטרים ועוד.
מידע נוסף
מותגים Summa
תעשיות דפוס אריזות, עיצוב גרפי, שילוט ומתקני תצוגה, דפוס מדבקות, דפוס מסחרי
Order Quote Product כן
קצב חיתוך 1000mm/sec
שולחן/פלוטר שולחן
PDF File