מערכות חיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F1612

שולחן חיתוך

שולחנות החיתוך Summa -F1832

שולחנות החיתוך Summa -F1330

שולחנות החיתוך של Summa הם הפתרון המקצועי הטוב ביותר לחיתוך המגוון הרחב ביותר של חומרים קשיחים ושל גלילים- ויניל, טקסטיל, ספוג, קאפה, פרספקס, PVC, פוליקרבונט, מגנט, קרטון, גומי ועוד ועוד.  

זמן אספקה- בהתאם לתנאי העסקה.

1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
Summa -F1330

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

גודל שולחן: 129X305 ס"מ

מאפיינים מרכזיים:

 1. ראש רב-שימושי- אשר מחזיק עד שלושה מודולים במקביל, והיחידה המרכזית מחזיקה לייזר המציין את המיקום ומצלמה מובנית אשר קוראת את סימני החיתוך בדיוק ובמהירות.
 2. מודול רוטט עוצמתי המציע כוח אנכי של 10 ק"ג ומתאים למגוון רחב של כלים תואמים. לכל כלי יש מזהה ברקוד המבטיח הגדרות זיהוי אוטומטי והגדרת פרמטרים.
 3. מהדקי מדיה מתקדמים- אשר מונעים באופן פנאומטי ומחזיקים את החומר המודפס כלפי מטה תוך כדי משיכת המדיה לאיזור עבודה בכדי שהמכונה תוכל לעבוד בהמשכיות.
 4. משאבת ואקום ובורר- משאבת הוואקום עם בולם הקול ובורר המתאים את הוואקום האוטומטי למשטח העבודה.
 5. ברקוד- ניתן ליצר ברקוד אשר נותן את נתוני חיתוך הדרושים מהמחשב. סריקת הברקוד מתבצעת באופן אוטומטי על-ידי המצלמה המובנית של שולחן החיתוך או על-ידי סורק ידני,  בהתאם לשיטת העבודה שנבחרה.
 6. תוכנת שליטה Axis- מאפשרת שליטה מלאה בשולחן החיתוך. העיצוב הנוח של מסך המגע הופך את התוכנה לממשק אידיאלי עבור מפעיל המכונה. באמצעות שימוש בשלט הרחוק המצורף יכול המפעיל לנוע בחופשיות בחלל החדר תוך כדי שליטה ושינוי ההגדרות הבסיסיות של המכונה.
 7. בטיחות- מערכות קרן לייזר מקיפות את השולחן ושולטות על אזור התנועה. לאחר הפעלת מערכת קרני הלייזר, היחידה יכולה לעבוד בבטחה, תוך שימוש במלוא המהירות במצב ייצור.
 8. Automated Depth Control (ADC)- מפשט את החלפת הכלים באופן משמעותי. ה- ADC מודד את קצה הסכין או המקדח באופן מדויק ומגדיר את המיקום של הכלי לגובה השולחן. המיקום המדויק מונע פגיעה של הסכין ומבטיח איכות חיתוך אופטמלית.
 9. PackLib- ספרית מודלים של אריזות סטנדרטיות שניתן לשנות את גודלם. הספריה מכילה את האריזות הנפוצות מקרטון גלי, קיפולי קרטון וסטנדים של נקודות מכירה.
 10. SummaFlex- תוכנה לניהול עבודת שולחנות החיתוך עם תוספת פלאג-אין לעבודה עם CAD ו- Illustrator. התוכנה מקשרת בין עיצוב המוצר, ל- RIP ולמדפסות ולשולחנות החיתוך ומשתלבת בצורה מושלמת בתהליך העבודה שלך.
 11. מגוון רחב של כלי חיתוך, קיפול, שרטוט, חיתוך V, ראוטרים ועוד.
מידע נוסף
מותגים Summa
תעשיות שילוט ומתקני תצוגה, דפוס מדבקות, דפוס מסחרי, דפוס משי וטמפון, מוצרי קד"מ ומתנות
Order Quote Product כן
קצב חיתוך 1000mm/sec
שולחן/פלוטר שולחן
PDF File