תוכנת פורמולציה -X-Rite Color iMatch

תוכנת פורמולציה -X-Rite Color iMatch

תוכנת בקרת איכות צבע X-Rite ColorCert Suite

תוכנת בקרת איכות צבע X-Rite ColorCert Suite

תוכנת אבטחת איכות צבע -X-Rite Color iQC

תוכנת Color iQC הוא פתרון ייחודי בתחום אבטחת איכות הצבע שנועד לענות על הצורך הגובר במדידות צבע ודרישות הניהול בכל תחומי השוק התעשייתיים. מטרתה המרכזית של התוכנה היא להבטיח את השליטה בגוון הצבע לאורך כל שרשרת האספקה.
1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
Color iQC

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

תוכנת Color iQC מהווה פתרון ייחודי בתחום אבטחת איכות הצבע שנועד לענות על הצורך הגובר במדידות צבע ודרישות הניהול בכל תחומי השוק התעשייתיים. מטרתה המרכזית של התוכנה היא להבטיח את השליטה בגוון הצבע לאורך כל שרשרת האספקה.
  • קשה מאד לוודא כי הצבע יהיה אחיד ומדויק לאורך כל שרשרת האספקה ולכן הכרחי להשתמש ב- Color ICQ כחלק אינטגרלי בתהליך העבודה, הן במעבדה, הן בהכנה לדפוס והן בדפוס. 
  • Color IQC מתאימה את עצמה לתהליך העבודה שלכם בכדי להבטיח שליטה מהירה, קלה ומדויקת בצבע בין אם אתם צריכים לאשר דוגמאות לדפוס או לאשר את המוצר הסופי. 
  • ניתן להגדיר בקלות את תוכנת Color iQC לעמוד בדרישות אבטחת איכות מסוימות בהתאם לתעשייה. 
תוכנת Color iQC זמינה במספר גרסאות, בכדי להתאים למרבית צרכי אבטחת איכות הצבע בתעשייה ובדפוס: 
  • Color iQC Professional - כוללת את מגוון מאפייני בקרת האיכות הרחב ביותר הקיים בתעשייה, מייעלת מדידת צבע, מדווחת ורושמת כדי לשמור על תהליך יעיל וחסכוני. 
  • Color iQC Management -  גרסת ניהול בעלת כל הפונקציות של ה- Color iQC Professional אך לא מתחברת לספקטרופוטומטר.
  • Color iQC Print - פתרון עבודה מוכוון תהליכי דפוס - שמיועד להתאים לצורך הגובר במדידות צבע ודרישות הניהול בתעשיית הדפוס והאריזות בשילוב הטכנולוגיות והסטנדרטים העדכניים ביותר עבור פתרון בקרת איכות צבע מלא בתהליך העבודה הדיגיטלית. 
  • Color iQC Basic - פתרון אידיאלי בתחום אבטחת איכות הצבע והניהול עבור סביבות עבודה שאינן מורכבות. 
  • Color iQC Online Edition - פתרון מבוסס שרת שמאפשר למספר לא מוגבל של מיקומים לתקשר ולחלוק את המידע בנוגע לצבעים לאורך זמן. הגרסה המקוונת מבטיחה בקרה וניהול מרכזיים, ומספקת גישה קלה לכל המשתמשים המורשים ברשת הצבע.
מידע נוסף
מותגים X-Rite
תעשיות דפוס אריזות, דפוס דיגיטלי
Order Quote Product כן
PDF File