כיול מסך - X-Rite ColorMunki Smile

כיול מסך - X-Rite ColorMunki Smile

כיול מסך -X-Rite i1Display Pro

כיול מסך -X-Rite i1Display Pro

כיול מסך - X-Rite ColorMunki Display

ColorMunki Display מאפשר לכייל כל מסך או מקרן ואף לכייל את מסך מכשיר הנייד באמצעות אפליקצית ColorTrue (אפליקציה חינמית שמכיילת מכשירי אנדרואיד ו-iOS). לפרפקציוניסטים בתחום הצבע- ColorMunki Display ידהים אתכם ברמת הפשטות!

1.00 ₪
אזל מהמלאי
מק"ט:
XRMES236

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

מכשיר כיול המסך ColorMunki Display ותוכנת ההפעלה שלו מאפשרים התאמה מדוייקת יותר בין המסך שלכם למדפסת, ומוציאים את שלב הניחושים והתסכול מחוץ לתהליך.

תצוגה מכוילת היא אלמנט קריטי בזרימת עבודה דיגיטלית יעילה, ובדיוק לשם כך ColorMunki Display נוצרה. הצבעים והתמונות שאנו רואים במסך (ומדפיסים לאחר מכן) הינם בהתאמה מלאה ומדויקת לקבצים הדיגיטליים, מה שמבטיח חסכון של זמן יקר של שכלול ותיקון תמונות, שביעות רצון מתהליך העבודה היעיל וכמובן - תוצאות רצויות.

אוסף יכולות ייחודיות: 

 • מדידת אור בסביבה
  בהירות התצוגה האופטימלית נקבעת באופן אוטומטי, בהשוואה בין החומרים המודפסים לתצוגה ובהתאם למדידה של תנאי התאורה, בהם יראו החומרים המודפסים.

 • שליטה בהשפעת התאורה בסביבת העבודה
  כמות האור בסביבת העבודה שלכם משפיעה על האופן שבו אתם רואים את הצבעים על המסך שלכם. ColorMunki Display יכול לפצות על האפקט הזה ולספק את האפשרות להתאמה אוטומטית של הפרופיל שלכם או רק ליידע אתכם שתנאי התאורה בסביבה השתנו. 

 • Flare CorrectTM - תיקון אור בוהק
  המכשיר מודד ומכוון את פרופיל התצוגה עבור יחסי ניגודיות מופחתים הנגרמים על ידי אור בוהק שנופל על משטח התצוגה. מדידה מדוייקת של יחסי הניגודיות של התצוגה שלכם, מאפשרת פרופיל תצוגה מדויק יותר. 

 • תהליך יצירת פרופילים חוזר אינטיליגנטי
  טכנולוגיה שניתנת להתאמה, מייצרת תוצאות אופטימליות לדיוק צבע מקסימלי בכל מסך בנפרד בכל פעם שעושים תהליך יצירת פרופילים.

 • לפרפקציוניסטים בתחום הצבע - ColorMunki Display ידהים אתכם ברמת הפשטות!
  מכשיר ColorMunki Display ותוכנת ההפעלה שלו מאפשרים התאמה מדוייקת יותר בין המסך שלכם למדפסת, ומוציאים את שלב הניחושים והתסכול מחוץ לתהליך שבו אתם מוודאים שמה שאתם רואים על המסך, יצא גם מהמדפסת.
מידע נוסף
מותגים X-Rite
תעשיות עיצוב גרפי, צילום ואומנות, וידאו
Order Quote Product כן
PDF File