כיול מסך - X-Rite ColorMunki Smile

כיול מסך - X-Rite ColorMunki Smile

ערכת כיול צבע i1Publish Pro 2

i1Publish Pro 2 זוהי ערכה יחודית של כלים מקצועיים לניהול צבע בכדי להבטיח פרופילי צבע וכיול של המדפסות והמסכים איתם אתם עובדים.

1.00 ₪
במלאי
מק"ט:
XRMES053-1

לקבלת הצעת מחיר מלא את הפרטים:

ניהול צבע מקצועי לאנשים מקצועיים

ערכת הכלים הזו מסייעת לכם להגיע לאחידות מושלמת בצבע ביעילות רבה בין כל המכשירים שלוקחים חלק בתהליך המקצועי של עיבוד והדפסת תמונות, בין אם בדיגיטלי ובין אם בקונבנציונלי, במקום אחד או בכמה מקומות (אתרים) שונים. עם i1Publish pro 2 תוכלו ליצור, בקלות רבה, פרופילים מותאמים אישית באיכות גבוהה עבור מצלמות, מסכים, מקרנים, סורקים ומדפסות RGB ו- CMYK+. בקלות רבה תוכלו למקסם את הריווחיות שלכם ולחסוך זמן יקר על, דיו וחומרי גלם אותם אתם מבזבזים היום על החזרות.

i1Publish Pro 2 משלב בין חומרה ברמה בינלאומית לתוכנה מקצועית בכדי לספק את רמת ניהול הצבע הגבוהה ביותר עבור אנשי מקצוע. מכשיר הספטרופוטומטר הכלול, i1Pro 2, מביא איתו רמה חדשה של דיוק, אמינות, ורסטיליות ונוחות שימוש ומספק סט ומורחב של תכונות ברמה מקצועית כולל הפיתוחים האחרונים בתקני ISO. תוכנת i1Profiler למסכים, מקרנים, סורקים, ומדפסות RGB/CMYK+ מאפשרת שני מצבים- בסיסי ומתקדם לכיול ויצירת פרופילים של מסכים בצורה מקצועית. בנוסף, התוכנה יחודית בכך שהיא מאפשרת שלושה מצבי מדידה סטנדרטים (ISO 13655 M0: Tungsten; ISO 13655 M1: D50; ISO 13655 M2: UV Cut) בנוסף Optical Brightener Compensation  (OBC) ללא החלפת פילטר או שימוש בכלי אחר.

יתרונות

  • כיול והתאמה של מסכים מרובים, כולל עד ארבעה מסכים המחוברים למחשב בודד וכן מסכים מרובים ללא הגבלה המחוברים למחשבים שונים לצפייה עקבית בצבעים. הערכה גם מאפשרת ליצור פרופילים ולכייל מספר בלתי מוגבל של מכשירים אחרים, כולל מדפסות CMYK+ ו- RGB, מקרנים וסורקים.
  • מספק משוב למשתמש בזמן אמת כדי להבטיח מדידה מדויקת, כולל כלי לבדיקה עצמית שמתאים ומתקן שינויים במסך.
  • כולל תוכנה מקצועית לניהול צבע לדיוק צבעים מעולה בכל המכשירים שלוקחים חלק בתהליך העבודה.
  • אידיאלי לשימוש בעולם הצילום, בעולם הדיגיטלי ובטכנולוגיות דפוס קונבנציונליות, ומבטיח יישור באיכות הצבע לא משנה איך מדפיסים את התמונות.
  • תואם לכל תקני ISO M, כולל היכולת להתאים לבהירות אופטית בה משתמשים בנייר ובמצעי הדפסה אחרים.

 בנוסף, ערכת i1Publish Pro 2 כוללת:

  • פונקציות לאבטחת איכות של מדפסות ומסכים. בעת הדפסת CMYK, נצל את יכולות יצירת הפרופילים של המכשיר כדי לבצע אופטימיזציה של קבצי CMYK במכשירים שונים, תוך שמירה על הערוץ השחור ועל הדיו. כאשר הגיע הזמן לערוך מחדש קבצי CMYK מרובים, הפרופילים שנוצרו במכשיר מבטיחים צבע אמין.
  • בכדי לוודא שהתהליך עוד יותר נשלט ומדויק, כלולים בערכת i1Publish Pro 2 גם תוכנה לכיול מצלמות X-Rite’s ColorChecker וטבלת צבעים ColorChecker כדי לייצר פרופילי צבע מותאמים אישית במצלמה.
  • תוכנת Pantone Color Manager – בכדי שיהיו לכם את ספריות צבעי הפנטון מעודכנות וזמינות לשימוש.
  • תוכנה חינמית לכיול המכשירים הניידים מסוג Apple iOS- ColorTRUE

מידע נוסף
טכנולוגיית מדידה ספקטופוטומטרים
תעשיות עיצוב גרפי, שילוט ומתקני תצוגה, דפוס מדבקות, דפוס מסחרי, צילום ואומנות, דפוס דיגיטלי
Order Quote Product כן
ניהול צבע כן
שימוש במגע מדידה עם מגע
PDF File