דפוס דיגיטלי פורמט רחב

דפוס דיגיטלי פורמט רחב

חברת COLORTEK מגישה לכם את המהפכה הדיגיטלית על פורמט רחב: אנו נלווה אתכם כל הדרך אל העתיד של עולם הדפוס ונהפוך את המעבר לכמה שיותר פשוט וקל. מאז ומתמיד אנו שואפים לחדש לכם ולהציג את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות בעולם הדפוס הדיגיטלי, כאשר אנו נחושים לקבוע סטנדרטים בינלאומיים ולשנות מן הקצה אל הקצה את השוק המקומי.

הרשו לנו להרחיב: זו המומחיות שלנו

אם עדיין אינכם בסוד העניינים, הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב היא המילה אחרונה בעולם הדפוס. באמצעותה ניתן להעביר גרפיקה באופן דיגיטלי ישירות מתוך קובץ או תמונה אל החומר הרצוי בעזרת מדפסת דיו בפורמט רחב. שיטה זו מקנה לכם יתרונות רבים, כמו למשל מידת התאמה מדויקת לכל הדפסה והפיכת כמעט כל חזון לאפשרי, בדיוק כפי שהתכוונת.

אנו מזמינים אתכם להדפיס על מגוון רחב של חומרים, כרצונכם ולפי צרכיכם. בעזרת שירותי דפוס דיגיטלי על פורמט רחב ניתן להדפיס על:

  • ניירות
  • מדבקות
  • שמשוניות
  • פרספקס
  • דיבונד
  • זכוכית
  • ועוד...

COLORTEK מאפשרת לכם לצלול לתוך עולם חדש שלא הכרתם, לקבוע סטנדרטים חדשים ולהרחיב את מעטפת השירותים ללקוח.

זה מה שמחכה לכם אצלנו

בחירת טכנולוגיית הדפוס בה יעשה שימוש יכולה לשנות את פני העסק או החברה מן הקצה לקצה, לכן יש להקדיש לנושא מחשבה. ב- COLORTEK מחכות לכם מדפסות שולחניות, מדפסות היברידיות ומדפסות R2R המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות ביניהן גם טכנולוגיית UV. טכנולוגיית UV מציעה יתרונות רבים ביניהם: סטנדרט גבוה של איכות, עמידות גבוהה לאורך זמן ובכל תנאי תצוגה, רמות שונות של ברק, אפשרות לניהול מתקדם של צבע ויצירת טקסטורות ומרקמים. במשפט אחד: טכנולוגיית UV מקנה לכם חופש יצירתי אינסופי ויכולת להוציא לפועל כל חזון עיצובי ו/או שיווקי.

אם שאלתם את עצמכם איזה סוג מדפסות עדיף לעסק שלכם: לידיעתכם, המדפסות השונות נבדלות זו מזו בגודלן, בעיצובן, בייעודן, בשיטת העבודה שלהן, בסוג הדיו שהן צורכות וכן הלאה. אנו נשמח לספק לכם תשובה ספציפית לעסק ולצרכיו.

הידעתם? אנו היינו הראשונים להציג בישראל את מדפסות הפורמט הרחב

לאורך השנים פתרונות ההדפסה המתקדמים שלנו הובילו לשינוי אמיתי אצל אלו שעשו בהם שימוש. הם סייעו לעסקים וחברות לעשות קפיצת מדרגה וללכת צעד אחד נוסף אל עבר הקדמה וההצלחה והפכו אותנו לשותפים של המון סיפורי הצלחה. עם ניסיון של 20 שנה אנו מרגישים שיש לנו מה לתרום לעסק שלכם, תוך שמציעים לכם פתרונות ייחודיים המתאימים לצרכים שלכם בדיוק!

היות והדפסה על פורמט רחב דורשת היכרות עם מונחים מקצועיים, תוכנות וקבצים אנו מציעים לכם גם ייעוץ, הדרכות מקצועיות והשתלמויות שיאפשרו להטמיע את הטכנולוגיה בהצלחה ולוודא שתוצאות ההדפסה יקלעו בדיוק למטרה.

כל מוצרי הדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב שיאפשרו לכם להתקדם ולעשות שינוי מחכים לכם עכשיו באתר!

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

20 פריטים

מוצרים בעמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

20 פריטים

מוצרים בעמוד
הגדר מיון בסדר יורד