כרטיס לבן לכיול מצלמה -X-Rite ColorChecker White Balance

כרטיס לבן לכיול מצלמה -X-Rite ColorChecker White Balance

כרטיסי צבעים לכיול מצלמה -X-Rite ColorChecker Video

כרטיסי צבעים לכיול מצלמה -X-Rite ColorChecker Video

כרטיס צבע אפור לכיול מצלמה -X-Rite ColorChecker® 18% Gray Balance

ColorChecker Gray Balance מסייע בהשגת איזון מידי של אפור, מעריך את התאורה בסטודיו, ועושה התאמות מיידיות בצבע בעת צילומי תמונות או וידאו. בסביבת סטודיו מבוקרת, קביעת איזון מותאם אישית ומדויק של הצבע האפור מבטיחה תמונה מדויקת ואת התמונות והסרטים הטובים ביותר בכל הפעלת המצלמה מחדש.

221.00 ₪
אזל מהמלאי
מק"ט:
XRMES010

יתרונות ויכולות של כרטיס הצבע האפור לכיול מצלמה, ColorChecker Gray Balance:

  • מבצע התאמות מיידיות בצבע (בצילומי תמונות, וידאו וכן הלאה), מעריך את התאורה בסטודיו ומסייע בקביעת איזון מותאם אישית ומדויק של הצבע האפור. 
  • מבטיח תמונה מדויקת ואת התמונות והסרטים הטובים ביותר בכל פעם שמפעילים את המצלמה מחדש.
  • מדעית הוכח שכרטיס הצבע האפור הספציפי הזה מספק משטח אחיד ומדויק מכיוון שהוא ניטראלי מבחינה ספקטראלית, כלומר, הוא מחזיר כמות זהה של אדום, כחול וירוק בכל תנאי התאורה.
  • הצבע הלבן נתפס בגוון שונה בהתאם לתנאי הסביבה - בחוץ הוא נתפס קר יותר, בתוך מבנה נתפס חם יותר ותחת תאורת פלורסנט נתפס ירוק יותר. ColorChecker Gray Balance מאפשר לכוון את רגישות הצבע במצלמה הדיגיטלית כך שתתאים בדיוק לתנאי התאורה בסביבת הצילום, כך שזה משנה את מה שהמצלמה רואה. 
  • השימוש ב-ColorChecker 18% Gray Balance לצורך בדיקת החזר האור בנקודת חשיפה מסוימת יעניקו לכם את הביטחון שמידת החשיפה בתמונות ובסרטי הוידאו שלכם הכי מדויקת שאפשר. זהו אותו ריבוע אפור 18% להתייחסות (צבע שמחזיר 18% מהאור שפוגע בו) שקיים בטבלת 24 הצבעים שב- ColorChecker Classic.
מידע נוסף
מותגים X-Rite
תעשיות צילום ואומנות, וידאו
Order Quote Product לא
PDF File

4 x 7

Dimensions (length, width, height)

0.5 lbs

Weight

4 x 7

Package Dimensions (length, width, height)

0.5 lbs

Shipped Weight